Montażownica do opon

Montażownica do opon to jedno z niezbędnych urządzeń profesjonalnego warsztatu samochodowego, które przy zachowaniu najwyższej jakości pozwalają na zmaksymalizowanie oszczędzanego czasu i odciążenia mechanika samochodowego. Właściwie użytkowana montażownica do opon będzie służyła wiele lat, a w połączeniu z rzetelnym i profesjonalnym wykonaniem nada się do każdego warsztatu samochodowego i zadowoli każdego mechanika. Montażownice firmy Twin Busch spełnią wszelkie normy i standardy, które powinny zaspokoić Państwa oczekiwania względem maszyny.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z modelami, które są zweryfikowane pod kątem certyfikatów UE, deklaracji zgodności oraz ISO:

Montażownica do opon

Oferujemy montażownice do opon samochodów osobowych oraz ciężarowych umożliwiające szybkie i łatwe zdejmowanie, oraz zakładanie na felgi. Posiadamy urządzenia automatyczne i półautomatyczne przeznaczone do opon miękkich, twardych, niskoprofilowych i typu run-flat w warsztatach samochodowych, serwisach wulkanizacyjnych zarówno o dużym, jak i małym stopniu natężenia pracy. Dostępne urządzenia gwarantują obsługę niemalże każdego zakresu wielkości felg samochodów osobowych, ciężarowych, motocykli i maszyn rolniczych.

Montażownice do opon