O nas

 SiegStar Serwis Samochodowy –  kładzie szczególną wartość na:

  • Know how i z duchem czasu
  • Profesjonalnie przeszkolony zespół warsztatowy do precyzyjnej pracy jest dla nas oczywistością. Konsekwentnie szkolona obsługa i zawsze nowoczesny sprzęt są podstawowymi warunkami, że nasze towary i usługi utrzymują i zwiększają jakość i bezpieczeństwo samochodu.
  • Naszymi dostawcami są renomowani producenci i hurtownie.
  • Stosujemy tylko oryginalne części zamienne
  • Jedynie producenci części, którzy również mogą wytwarzać oryginalne części dla producentów samochodów, są naszymi dostawcami.
  • Oryginalne produkty w połączeniu z doskonałą obsługą mogą ostatecznie stanowić podstawę do zadowolenia naszych klientów. Gwarancja producenta na materiały i usługi są zatem w SiegStar gwarantowane.
  • Stabilne ceny
  • Przed usługą zawsze podajemy cenę i trzymamy się tego. Dokonujemy tylko tych usług, które zostały wcześniej uzgodnione z Tobą co gwarantuje, że nie ma przykrych niespodzianek na fakturze. Jeżeli nasi pracownicy w czasie naprawy stwierdzą, że z powodu zagrożenia bezpieczeństwa pojazdu lub urządzenia jest niezbędna dodatkowa usługa, będziemy się bezpośrednio z Tobą kontaktować. Robimy dokładnie to czego od dobrego serwisu oczekujesz.

SiegStar Wyposażenie Warsztatu – najwyższej jakości rozwiązania dla każdego:

Oferujemy maszyny wulkanizacyjne i wyposażenie, które ułatwią pracę w każdym warsztacie samochodowym oraz serwisie wulkanizacyjnym..

W ofercie firmy znajdą Państwo profesjonalne narzędzia, sprzęt i inne niezbędne elementy wyposażenia nowoczesnego warsztatu samochodowego.

Bardzo dużą uwagę przykładamy do jakości oferowanych przez nas sprzętów, dlatego współpracujemy wyłącznie z najlepszymi producentami w branży motoryzacyjnej. Dzięki temu oferujemy tylko nowy sprzęt warsztatowy renomowanego Niemieckiego producenta Twin Busch.

Częścią naszej oferty jest również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny jak i również doradztwo techniczne. Urządzenia zakupione w naszej firmie są objęte pisemną GWARANCJĄ! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Budynek