Breck

BRECK –  to innowacyjna technologia i najwyższej jakości surowce, z których tworzone są części samochodowe.  Zakład produkcyjny znajduje się w Budzyniu, obecnie najnowocześniejsza fabryka materiałów ciernych w Europie Środkowo-Wschodniej. Co w niej powstaje? Oczywiście klocki hamulcowe Breck, rocznie aż ponad 5 mln!

Nowa fabryka dysponuje m.in. automatyczną mieszalnią, dynamometrycznym stanowiskiem bezwładnościowym, liniami technologicznymi o wysokiej jakości oraz specjalistycznymi metodami badawczymi. Dzięki tak nowoczesnemu zakładowi produkcyjnemu mamy pewność, że produkty tej firmy będą spełniały wszystkie wyśrubowane wymagania nie tylko podczas testów, ale przede wszystkim podczas codziennych podróży milionów ludzi w Polsce i na świecie. Wysoka jakość potwierdzona homologacją ECE R-90. Wszystkie powstałe produkty sprawdzane są wieloma specjalistycznymi testami, przeprowadzanymi w warunkach laboratoryjnych, jak również na pojazdach.

Materiały cierne z rodziny LU700 zostały zaprojektowane z myślą o wymagających użytkownikach. Charakteryzują się niskim zużyciem, nie zanieczyszczają felg oraz gwarantują wysoką skuteczność hamowania. W procesie produkcji klocków producent używa ekologicznych materiałów ciernych, pozbawionych metali ciężkich i niebezpiecznych włókien, co ma bezpośredni wpływ na zmniejszenie ilości oraz inwazyjności wydzielanego pyłu. Przez co ogranicza się do minimum zanieczyszczenie środowiska.

Marka ta to również tarcze hamulcowe wykonane zgodnie z najnowszymi tendencjami w budowie układów hamulcowych. Tarcze hamulcowe tego producenta charakteryzują się podwyższoną odpornością na wysokie temperatury, odpowiednią sztywnością, obniżonym ciężarem właściwym. Pokryte są specjalnym środkiem ochronnym dzięki czemu opóźnia się pojawienie korozji, tarcza pozostaje czysta, podczas montażu nie jest wymagane jej odtłuszczenie. Połączenie tarcz i klocków hamulcowych Breck  spełnia oczekiwania najbardziej wymagających klientów w zakresie układu hamulcowego, który dba o nasze bezpieczeństwo.

Wszyscy użytkownicy pojazdów zdają sobie sprawę, że sprawne hamulce to gwarancja bezpieczeństwa. Dlatego w naszym serwisie sięgamy po to co sprawdzone i najlepsze, zapewniając usługi na jak najwyższym poziomie.