Podnośnik Czterokolumnowy

Podnośnik czterokolumnowy

Podnośnik czterokolumnowy to urządzenie, na którym zdecydowanie nie warto oszczędzać. Należy do elementarnego wyposażenia warsztatu samochodowego, centrum diagnostycznego lub zakładu zajmującego się geometrią kół. To zdecydowanie największy spośród wszystkich podnośników, więc gwarantuje nie tylko duży komfort użytkowania, ale także bezpieczeństwo. Sprawdzi się zarówno w przypadku samochodów osobowych, jak i dostawczych, ponieważ często jego udźwig sięga nawet 5,5 tony.

Podnośnik czterokolumnowy to odpowiedź na potrzeby warsztatów, które chcą zyskać więcej powierzchni. Unosi pojazd nawet na wysokość 2 m, w sposób najazdowy, a dzięki temu zyskuje się dodatkową przestrzeń pod nim. Znaczna większość modeli oferuje możliwość dostosowania szerokości urządzenia do rozstawu kół wielu samochodów osobowych i dostawczych. Dzięki podnośnikowi czterokolumnowemu specjalista ma niemal nieograniczony dostęp do pojazdu.

Podnośnik czterokolumnowy renomowanego niemieckiego producenta

Firma SiegStar oferuje podnośniki czterokolumnowe najwyższej jakości wyprodukowane przez renomowane firmy z Niemiec. Dzięki wieloletniej obecności na rynku starannie selekcjonuje swoich dostawców, aby umożliwić warsztatom wyposażenie się w sprzęt funkcjonalny i bezawaryjny.

Bezpieczny podnośnik czterokolumnowy

Najwyższej jakości podnośnik musi gwarantować bezpieczeństwo zarówno dla pojazdu, jak i wszystkich pracowników, którzy znajdują się w jego okolicy. Właśnie dlatego modele wyposaża się w systemy wpływające na komfort użytkowania i zapobiegające tragediom. Zabezpieczenia przeciw stoczeniu się samochodu osobowego lub dostawczego, przed zerwaniem się liny, a także mechaniczne zabezpieczenie ręcznie sterowanej blokady powodują, że podnośnik czterokolumnowy nie rodzi ryzyka wypadków. Sprzęt firmy Twin Busch powstał według norm ISO 9001 i ma certyfikat Urzędu Dozoru Technicznego.

Warto zapoznać się z następującymi podnośnikami elektrohydraulicznymi czterokolumnowymi poniżej, które zostały już sprawdzone pod względem certyfikatów CE, deklaracji zgodności, ISO oraz norm Unii Europejskiej:

Podnośnik czterokolumnowy