Serwis samochodowy

oleje-samochodowe felgi-stalowe-aluminiowe hamulce-tarcze-hamulcowe klimatyzacja-samochodowa opony-samochodowe warsztat-samochodowy

SiegStar Serwis Samochodowy

kładzie szczególną wartość na:

  • Know how i z duchem czasu
    Profesjonalnie przeszkolony zespół warsztatowy do precyzyjnej pracy jest dla nas oczywistością. Konsekwentnie szkolona obsługa i zawsze nowoczesny sprzęt są podstawowymi warunkami, że nasze naprawy utrzymują i zwiększają bezpieczeństwo samochodu.
    Stosujemy tylko oryginalne części zamienne
    Jedynie producenci części, którzy również mogą wytwarzać oryginalne części dla producentów samochodów, są naszymi dostawcami. Oryginalne produkty w połączeniu z doskonałą obsługą mogą ostatecznie stanowić podstawę do zadowolenia naszych klientów. 2 lata gwarancji na materiały i usługi są zatem w SiegStar gwarantowane.
  • Stabilne ceny
    Przed naprawą zawsze podajemy cenę i trzymamy się tego. Dokonujemy tylko tych napraw, które zostały wcześniej uzgodnione z Tobą co gwarantuje, że nie ma przykrych niespodzianek na fakturze. Jeżeli nasi pracownicy w czasie naprawy stwierdzą, że z powodu zagrożenia bezpieczeństwa pojazdu, jest niezbędna dodatkowa naprawa, będziemy się bezpośrednio z Tobą kontaktować. Robimy dokładnie to czego od dobrego serwisu samochodowego oczekujesz.