Twin Busch – Podnośnik Samochodowy, czy warto?

Twin Busch – Podnośnik Samochodowy

Twin Busch – Podnośnik Samochodowy. Na aktualnym rynku wyposażenia warsztatowego istnieje wiele firm. Niewiele jednak oferuje rzetelne i przede wszystkim bezpieczne sprzęty do obsługi warsztatu samochodowego. Jedną z firm, która cieszy się niebywałym zadowoleniem oraz pełną gwarancją bezpieczeństwa jest Twin Busch Germany GmbH.

Twin Busch to założona w 1997 roku średniej wielkości firma, której siedziba zlokalizowana jest w Bensheim (Niemcy). Firma ta posiada również wiele swoich placówek rozsianych po świecie. Podnośniki wytwarzane przez Twin Busch znane są z doskonałego stosunku ceny do jakości, niezawodności i gwarancji satysfakcji klienta.

Renomowana marka podnośników samochodowych

Podnośniki do samochodów występujące w warsztatach, jak i na zewnątrz zapewniają pełny dostęp do pojazdu. Przekłada się to na wygodne wykonywanie prac naprawczych. Użytkowanie podnośników jedno, dwu, czterokolumnowych oraz nożycowych usprawnia szereg innych czynności takich jak: konserwacja podwozia, wymiana kół, malowanie karoserii. Funkcjonalność tego typu urządzeń w warsztatach samochodowych jest wieloznaczna, dlatego wybór odpowiedniego urządzenia powinien być poprzedzony konkretnym wywiadem. W ten sposób podnośnik spełni nasze oczekiwania i doskonale dopasuje się do każdej przestrzeni. Firma Twin Busch oferuje wszystkie rodzaje podnośników samochodowych, w tym jednokolumnowe, dwukolumnowe, czterokolumnowe, nożycowe czy nawet motocyklowe.

Wszelkie maszyny wyprodukowane przez Twin Busch posiadają przemyślane i sprawdzone zabezpieczenia w taki sposób, aby użytkownik mógł bez obaw obsługiwać warsztat samochodowy. W przypadku podnośników najczęstszym zabezpieczeniem będzie system zapadkowy na kolumnach. Kiedy tylko uniesiony zostanie pojazd należy wcisnąć przycisk blokady, który zablokuje platformę na “ząbkach”. Jeśli tylko użytkownik będzie przestrzegał wszelkich ustalonych zasad bezpieczeństwa zawartych w instrukcji oraz ogólnikowego BHP to istnieje stuprocentowa gwarancja jego bezpieczeństwa. Wszelkie normy i standardy potwierdzone są cenionymi na świecie certyfikatami TÜV, ASA, ISO, WDK i SEMA.

Nie tylko podnośniki samochodowe

Marka Twin Busch w swojej ofercie posiada wiele innych wyspecjalizowanych podnośników samochodowych, maszyn warsztatowych, chociażby montażownice do opon, wyważarki do kół czy więcej innych użytecznych akcesoriów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z asortymentem tej firmy, która specjalizuje się przede wszystkim w produkcji podnośników samochodowych.

— Michał N.Adam